Zum Inhalt springen

Antiblock

CABASER 1MG

CABASER PHARMACIA PFIZER 1mg/1tab, 20 kart.

Cabaser do obniżenia poziomu prolaktyny

Prolaktyna jest produkowany przez organizm ludzki w przysadce mózgowej. Wpływa na funkcjonowanie poszczególnych procesów i pozwala całemu ciału naturalnie rosnąć. Jednak jego nadmiar może być bardzo niebezpieczny i prowadzić do licznych problemów zdrowotnych. Z reguły jest to również objaw przewlekłej choroby, dlatego tak ważne jest, aby ten hormon był normalny. W tym celu stosuje się Cabaser, co bardzo skutecznie przyczynia się do zmniejszenia stężenia prolaktyny.

Lekarstwo na wiele dolegliwości

Cabaser, czasami nazywany kabergolina, jest używany do wielu problemów zdrowotnych. Najczęściej leczone są gruczolaki przysadki, idiopatyczne hiperprolaktynemię i zespół pustego siodła. Jest również stosowany do zatrzymania laktacji, jak również w zaburzeniach spowodowanych nadmierną produkcją prolaktyny przez przysadkę mózgową.
Działanie leku potwierdzają liczne badania, dzięki którym bez wątpienia można sięgnąć po oferowany produkt. Jest bardzo szybko wchłaniany przez organizm ludzki i osiąga maksymalne stężenie we krwi po 0,5-4 godzinach. Po tym czasie zaczyna wpływać na niepotrzebną ilość prolaktyny, a także przysadkę mózgową, która w rzeczywistości ma na celu ograniczenie produkcji hormonów. Lek jest usuwany z organizmu po około 63-68 godzinach. Jeśli pacjent przyjmuje ten rodzaj suplementu diety, powinieneś być pod stałym nadzorem lekarza, aby sprawdzić poziom innych hormonów. Nie należy zapominać, że tylko odpowiednia koncentracja daje dobre samopoczucie i ma pozytywny wpływ na zdrowie.

Inne korzyści ze stosowania leku

Oprócz ściśle medycznych właściwości dla poprawy zdrowia, Cabaser może być również stosowany do innych celów. Nadmierna produkcja prolaktyny znacznie zmniejsza libido i ogólne samopoczucie. Dzięki zastosowaniu Kabergoliny można łatwo uniknąć powyższych sytuacji. Jest to bardzo pomocne, aby utrzymać sprawne funkcjonowanie organizmu, zwłaszcza u osób, które są narażone na dyskomfort seksualny. Objawy te są najczęściej u osób, które szukają dopingu i innych używek podczas ćwiczeń. W takich przypadkach należy pomyśleć o odpowiednim suplementacji organizmu, ponieważ wszelkie zaburzenia hormonów i wytwarzających je narządów mogą być bardzo niebezpieczne dla całego organizmu. Dlatego częstsze testy powinny być przeprowadzane przy stosowaniu dopingu w celu sprawdzenia poziomu poszczególnych hormonów, a przyjmowane leki powinny być dostosowane do wyników tych testów.

Kiedy nie należy przyjmować cabaseru

Cabaser, podobnie jak inne leki, może powodować działania niepożądane, a także ma liczne przeciwwskazania. Najczęstsze objawy działań niepożądanych leku to: ból brzucha, senność, wady zastawki, problemy z sercem i nudności. Nie występują one często, ale należy przeczytać przeciwwskazania przed użyciem produktu, aby zminimalizować ryzyko. Badania pokazują, że efekty te występują u jednej na dziesięć osób leczonych tym lekiem.

Przeciwwskazania obejmują:

  • Nadwrażliwość na kakariolinę, pochodne ziarna macierzystego lub jakikolwiek inny składnik preparatu
  • Nietolerancja laktozy
  • Wady zastawki serca
  • Karmienie piersią
  • Ciąża (ocena potencjalnych korzyści dla matki i potencjalnego ryzyka dla płodu)
  • Nadciśnienie tętnicze z powodu ciąży, przedrzucawki lub nadciśnienie poporodowe (względne przeciwwskazanie).

Osoby z chorobami serca i wrzodami przewodu pokarmowego są szczególnie narażone na lek. Aby uniknąć opisanych powyżej działań niepożądanych, nie należy przyjmować leku.
Pomimo faktu, że lek może powodować różne reakcje u poszczególnych osób, jest to najlepszy sposób, aby uniknąć problemów z nadmierną produkcją prolaktyny.